Kontakta oss

LET’S TALK

Vi tycker det är kul när du hör av dig, så gör gärna det. Vi finns i Stockholm och Göteborg och nedan hittar du alla våra kontaktuppgifter.

VD

Oscar Johansson

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

New Business

Anders Neck

0760-17 66 86
anders@glorydays.se

Byråchef Göteborg

Johan Börjesson

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Vill du jobba hos oss?

Vi söker alltid efter nya stjärnor!
Se våra lediga tjänster.

VI PÅ GLORY DAYS

Josephine Ilola

Digital projektledare & redaktör

 0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Anders Neck

New Business Director

0760-17 66 86
 anders@glorydays.se

Linnea Lindblad

Fotograf & redaktör

0734-07 42 92
linnea@glorydays.se

Pål Johansson

Projektledare & redaktör

0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Johan Börjesson

Creative Director

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Marcela Elofsson

Digital Content Producer

0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Love Eneroth

Art Director

0736-48 75 69
love@glorydays.se

Anna Aro Ring

Anna Aro Ring

Projektledare

 0703-228 941
anna@glorydays.se

Isak Arvidsson

Isak Wilkens

Art Director

 0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Karolina Arenhäll

Digital redaktör

0703-36 20 71
 karolina@glorydays.se

Johannes Stenson

Motion Editor

 0705-46 25 84
 johannes@glorydays.se

Rebecka Banck

Redaktör

 0707-31 13 97
rebecka@glorydays.se

Philip Lager

Motion Editor

 076-045 70 44
philip@glorydays.se

Helena Johnsson

Art Director

070-498 94 58
helena@glorydays.se

Oscar Johansson

Oscar Johansson

VD & content strategist

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

FÖLJ (MED) OSS

                      
Stockholm
Sveavägen 33
111 34 Stockholm
Telefon
08-533 308 50
Göteborg
Norra Allégatan 1
413 01 Göteborg
Telefon
031-16 03 05

Pin It on Pinterest