Kontakta oss

NU SNACKAR VI!

Vi tycker det är kul när du hör av dig – så gör gärna det. Vi finns i både Stockholm och Göteborg och nedan hittar du kontaktuppgifter till hela vårt glada gäng. Kontakta oss så tar vi ett snack!

CEO

Oscar Johansson

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

New Business

Anders Neck

0760-17 66 86
anders@glorydays.se

Byråchef Göteborg

Johan Börjesson

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Vill du jobba hos oss?

Vi letar alltid efter nya stjärnor.
Kolla in våra lediga tjänster.

VI PÅ GLORY DAYS

Oscar

Oscar Johansson

CEO — Content Strategist

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Anders

Anders Neck

New Business Director

0760-17 66 86
anders@glorydays.se

Jossan

Josephine Ilola

Byråchef Stockholm — Project Manager

0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Johan

Johan Börjesson

Byråchef Göteborg — Creative Director

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Daniel Roos

Account Director

0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Jessica

Jessica Widing De Los Santos

Digital Editor

0707-16 79 91
jessica@glorydays.se

Johannes

Johannes Stenson

Motion Editor

0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Rebecka

Rebecka Banck

Editor

0707-31 13 97
rebecka@glorydays.se

Linnea

Linnea Lindblad

Editor & Photographer

0734-07 42 92
linnea@glorydays.se

Love

Love Eneroth

Art Director

0736-48 75 69
love@glorydays.se

Marcela

Marcela Elofsson

Digital Content Producer

0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Isak

Isak Wilkens

Digital Art Director

0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Pål Johansson

Project Manager & Editor

0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Hannah Johansson

Paid Social Manager

0708-90 89 69
hannah@glorydays.se

Marcus

Marcus Friberg

Art Director

0736-24 13 57
marcus@glorydays.se

Karro

Karolina Arenhäll

Digital Editor (föräldraledig)

0703-36 20 71
karolina@glorydays.se

Philip

Philip Lager

Motion Editor

0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Linda Palinkas

Art Director

0766-31 30 36
linda@glorydays.se

Andreas

Andreas Paulsen Ernek

Digital Producer

0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Helena

Helena Johnsson

Art Director

0704-98 94 58
helena@glorydays.se

Tomas

Tomas Borgå

Senior Editor

0733-304 305
tomas@glorydays.se

Therese Karlsson

Therese Karlsson

Digital Perfomance Manager

0761-66 97 80
therese@glorydays.se

Christofer Högberg

Motion Editor
Niklas

Niklas Simonsson

Editor

0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Jennie Engleson

Project Manager

0705-734 315
jennie@glorydays.se

FÖLJ (MED) OSS

                      

Stockholm

Sveavägen 33
111 34 Stockholm

Telefon
08-533 308 50

Se karta

Göteborg

Norra Allégatan 1
413 01 Göteborg

Telefon
031-16 03 05

Se karta