Kontakta oss

NU SNACKAR VI!

Vi tycker det är kul när du hör av dig – så gör gärna det. Vi finns i både Stockholm och Göteborg och nedan hittar du kontaktuppgifter till hela vårt glada gäng. Kontakta oss så tar vi ett snack!
New Business
Byråchef Göteborg
Vill du jobba hos oss?
Vi söker alltid efter nya stjärnor!
Se våra lediga tjänster.

VI PÅ GLORY DAYS

Jossan

Josephine Ilola

Digital Project Manager & Editor

0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Anders

Anders Neck

New Business Director

0760-17 66 86
anders@glorydays.se

Linnea

Linnea Lindblad

Editor & Photographer

0734-07 42 92
linnea@glorydays.se

Love

Love Eneroth

Art Director

0736-48 75 69
love@glorydays.se

Johannes

Johannes Stenson

Motion Editor

0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Marcela

Marcela Elofsson

Digital Content Producer

0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Isak

Isak Wilkens

Art Director

0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Jessica

Jessica Widing De Los Santos

Digital Editor

0707-16 79 91
jessica@glorydays.se

Karro

Karolina Arenhäll

Digital Editor

0703-36 20 71
karolina@glorydays.se

Johan

Johan Börjesson

Creative Director

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Rebecka

Rebecka Banck

Editor

0707-31 13 97
rebecka@glorydays.se

Philip

Philip Lager

Motion Editor

0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Andreas

Andreas Paulsen Ernek

Digital Producer

0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Helena

Helena Johnsson

Art Director

0704-98 94 58
helena@glorydays.se

Pål

Pål Johansson

Project Manager & Editor

0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Hannah Johansson

Social Media Manager

0708-90 89 69
hannah@glorydays.se

Niklas

Niklas Simonsson

Editor

0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Linda Palinkas

Art Director

0766-31 30 36
linda@glorydays.se

Marcus

Marcus Friberg

Art Director

0736-24 13 57
marcus@glorydays.se

Magnus Holm

Account Director

0705-10 18 40
magnus@glorydays.se

Tomas

Tomas Borgå

Senior Editor

0733-304 305
tomas@glorydays.se

Oscar

Oscar Johansson

CEO & Content Strategist

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

FÖLJ (MED) OSS

                      

Stockholm

Sveavägen 33
111 34 Stockholm

Telefon
08-533 308 50

Se karta

Göteborg

Norra Allégatan 1
413 01 Göteborg

Telefon
031-16 03 05

Se karta