Kontakta oss

Nu snackar vi!

Vi finns i både Stockholm och Göteborg och nedan hittar du kontaktuppgifter till hela vårt glada gäng. Hör av dig så tar vi ett snack!

CEO

Oscar Johansson
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

New Business

Anders Neck
0760-17 66 86
anders@glorydays.se

COO – Stockholm

Josephine Ilola (föräldraledig)
0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

COO – Göteborg

Johan Börjesson
0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Vi på Glory Days

Oscar Johansson

CEO & Content Strategist

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Anders Neck

New Business Director

0760-17 66 86
anders@glorydays.se

Josephine Ilola

COO Stockholm (föräldraledig)

0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Johan Börjesson

COO Göteborg & Creative Director

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Daniel Roos

Account Director

0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Linda Palinkas

Art Director

0766-31 30 36
linda@glorydays.se

Johannes Stenson

Motion Editor

0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Jennie Engleson

Project Manager (föräldraledig)

0705-734 315
jennie@glorydays.se

Jessica Widing De Los Santos

Digital Editor

0707-16 79 91
jessica@glorydays.se

Love Eneroth

Art Director

0736-48 75 69
love@glorydays.se

Marcela Elofsson

Digital Content Producer

0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Isak Wilkens

Creative Director

0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Philip Lager

Motion Editor

0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Mimmi Bladini

Digital Editor

0737-12 04 67
mimmi@glorydays.se

Andreas Paulsen Ernek

Head of Video Production

0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Helena Johnsson

Art Director

0704-98 94 58
helena@glorydays.se

Niklas Simonsson

Editor

0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Ronja Willners

Art Director

0707-16 98 89
ronja@glorydays.se

Christofer Högberg

Motion Editor

Pål Johansson

Project Manager & Editor

0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Marcus Friberg

Art Director

0736-24 13 57
marcus@glorydays.se

Karolina Arenhäll Wersäll

Digital Editor

0703-36 20 71
karolina@glorydays.se

Morgan Roos

New Business Account Manager

0727-43 69 69
morgan@glorydays.se

Goldie Lind

Project Manager

Följ (med) oss

                      

Stockholm

Kammakargatan 23
111 60 Stockholm

Telefon
+46 8-533 308 50

Se karta

Göteborg

Norra Allégatan 2
413 01 Göteborg

Telefon
+46 31-16 03 05

Se karta

Jönköping

Grännavägen 24
561 34 Huskvarna

Telefon
+46 702-023667

Se karta