Kontakta oss

Nu snackar vi!

Vi finns i Stockholm, Jönköping och Göteborg och nedan hittar du kontaktuppgifter till hela vårt glada gäng. Hör av dig så tar vi ett snack!

Vi på Glory Days

Oscar Johansson

CEO & Content Strategist

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Daniel Roos

New Business & Account Director

0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Josephine Ilola

Agency Director Stockholm (föräldraledig)

0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Jennie Englesson

Agency Director Göteborg

0705-734 315
jennie@glorydays.se

Johan Börjesson

Creative Director

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Linda Palinkas

Art Director

0766-31 30 36
linda@glorydays.se

Johannes Stenson

Motion Editor

0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Pernilla Fransson

Production Manager

0736-56 39 44
pernilla@glorydays.se

Mimmi Bladini

Digital Editor

0737-12 04 67
mimmi@glorydays.se

Love Eneroth

Art Director

0736-48 75 69
love@glorydays.se

Marcela Elofsson

Digital Content Designer

0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Isak Wilkens

Creative Director

0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Philip Lager

Motion Editor

0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Helena Johnsson

Art Director

0704-98 94 58
helena@glorydays.se

Andreas Paulsen Ernek

Head of Video Production

0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Goldie Lind

Project Manager

Niklas Simonsson

Editor

0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Ronja Willners

Art Director

0707-16 98 89
ronja@glorydays.se

Jacqueline Byrlén

Digital Editor

Pål Johansson

Project Manager & Editor

0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Marcus Friberg

Art Director

0736-24 13 57
marcus@glorydays.se

Linda Almström

Account Director

Arvid Westfelt

Project Manager

0704-54 52 11
arvid@glorydays.se

Moa Strand

Head of Growth

0723-16 19 39
moa@glorydays.se

Pauline Wikman

Digital Content Designer

0704-46 46 54
pauline@glorydays.se

Mimmi Kloow

Copywriter

Erik Lindahl

Art Director

0725-27 20 35
erik@glorydays.se

Karolina Arenhäll Wersäll

Digital Editor

0703-36 20 71
karolina@glorydays.se

Fjodor Brandt

Copywriter

0735-18 18 25
fjodor@glorydays.se

Morgan Roos

New Business Account Manager

0727-43 69 69
morgan@glorydays.se

Följ (med) oss

                      

Stockholm

Kammakargatan 23
111 60 Stockholm

Telefon
+46 8-533 308 50

Se karta

Göteborg

Norra Allégatan 2
413 01 Göteborg

Telefon
+46 31-16 03 05

Se karta

Jönköping

Grännavägen 24
561 34 Huskvarna

Telefon
+46 702-023667

Se karta