Vi tycker det är kul när du hör av dig!

Praktik & lediga tjänster

Anna Olsson
0704-94 56 29

anna@glorydays.se

Kundsamarbeten Stockholm

Daniel Roos
0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Kundsamarbeten Göteborg

Johan Börjesson
0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Kundsamarbeten Jönköping

Oscar Johansson
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Vi på Glory Days

Oscar Johansson

CEO & Content Strategist
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Anna Olsson

Agency Director, Stockholm
0704-94 56 29
anna@glorydays.se

Johan Börjesson

Creative Director
0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Daniel Roos

New Business & Account Director
0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Hanna Willquist

Account Director
0720-14 09 88
hanna.willquist@glorydays.se

Blanca Sjöstedt

Account Director
0736-67 97 96
blanca@glorydays.se

Marcela Elofsson

Digital Content Designer
0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Goldie Lind

Account Manager
0704-19 14 76
goldie@glorydays.se

Johannes Stenson

Motion Editor
0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Josephine Ilola

Production Manager & Editor
0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Anna Thelning

Account Director
0732-54 02 42
anna.thelning@glorydays.se

Jacqueline Byrlén

Digital Editor & Social Media Manager
0706-00 90 89
jacqueline@glorydays.se

Andreas Paulsen Ernek

Production Manager
0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Elin Wilhelmsson

Business Controller
0708-12 01 59
elin.wilhelmsson@glorydays.se

Philip Lager

Motion Editor
0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Pauline Wikman

Digital Content Designer
0735-21 80 99
pauline@glorydays.se

Pål Särnblom

Project Manager & Editor
0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Vera Schultz

Föräldraledig
Copywriter
0736-63 10 79
vera@glorydays.se

Emmy Hedman

Content Writer & SEO Specialist
0734-62 69 10
emmy@glorydays.se

Erik Lindahl

Art Director
0725-27 20 35
erik@glorydays.se

Alexandra Dejmendal Haglund

Production Manager
0706-97 21 42
alexandra@glorydays.se

Pernilla Fransson

Production Manager
0736-56 39 44
pernilla@glorydays.se

Karin Nordström

Art Director
0702-92 37 50

Camilla Östberg

Growth Manager
camilla.ostberg@glorydays.se

Sofie Lind

Art Director
0708-78 61 97
sofie@glorydays.se

Mimmi Kloow

Copywriter & Creative
0736-86 03 69
mimmi.kloow@glorydays.se

Sunniva Hovensjø

Art Director
0735-30 17 24
sunniva@glorydays.se

Love Eneroth

Art Director
0736-48 75 69
love@glorydays.se

Tina Malmqvist

Production Manager
0702-96 00 34
tina@glorydays.se

Britt Birgersson

Content Manager
0722-07 82 32
britt@glorydays.se

Frida Setterberg

Art Director
0707-61 61 81
frida.setterberg@glorydays.se

Ronja Willners

Art Director
0707-16 98 89
ronja@glorydays.se

Dennis Hopkins

English Copywriter

Adam Mossberg

Performance Marketer
adam@glorydays.se

Ida Nilsson

PR

Följ (med) oss