Vi tycker det är kul när du hör av dig – så gör det.

CEO

Oscar Johansson
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Kundsamarbeten

Daniel Roos
0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Agency Director, Göteborg

Jennie Englesson
0705-73 43 15
jennie@glorydays.se

Vill du jobba hos oss?

Se våra lediga tjänster.

Vi på Glory Days

Oscar Johansson
CEO & Content Strategist
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Anna Olsson
Agency Director, Stockholm
0704-94 56 29
anna@glorydays.se

Jennie Englesson
Agency Director, Göteborg
0705-734 315
jennie@glorydays.se

Johan Börjesson
Creative Director
0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Daniel Roos
New Business & Account Director
0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Helena Johnsson
Art Director
0704-98 94 58
helena@glorydays.se

Johannes Stenson
Motion Editor
0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Josephine Ilola
Production Manager & Editor
0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Mimmi Bladini
Digital Editor
0737-12 04 67
mimmi@glorydays.se

Love Eneroth
Art Director
0736-48 75 69
love@glorydays.se

Marcela Elofsson
Digital Content Designer
0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Isak Wilkens
Creative Director
0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Philip Lager
Motion Editor
0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Ronja Willners
Art Director
0707-16 98 89
ronja@glorydays.se

Andreas Paulsen Ernek
Head of Video Production
0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Goldie Lind
Project Manager
0704-191476
goldie@glorydays.se

Niklas Simonsson
Editor
0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Jacqueline Byrlén
Digital Editor
0706-00 90 89
jacqueline@glorydays.se

Pål Johansson
Project Manager & Editor
0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Moa Strand
Head of Growth
0723-16 19 39
moa@glorydays.se

Marcus Friberg
Art Director
0736-24 13 57
marcus@glorydays.se

Pauline Wikman
Digital Content Designer
0704-46 46 54
pauline@glorydays.se

Arvid Westfelt
Project Manager
0704-54 52 11
arvid@glorydays.se

Mimmi Kloow
Copywriter
0736-86 03 69
mimmi.kloow@glorydays.se

Erik Lindahl
Art Director
0725-27 20 35
erik@glorydays.se

Karolina Arenhäll Wersäll
Digital Editor
0703-36 20 71
karolina@glorydays.se

Fjodor Brandt
Copywriter
0735-18 18 25
fjodor@glorydays.se

Pernilla Fransson
Production Manager
0736-56 39 44
pernilla@glorydays.se

Sunniva Hovensjø
Art Director
0735-30 17 24
sunniva@glorydays.se

Younes Medhat
Motion Editor
0703-71 00 08
younes@glorydays.se

Följ (med) oss