Vi tycker det är kul när du hör av dig – så gör det.

CEO

Oscar Johansson
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Kundsamarbeten Stockholm

Daniel Roos
0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Kundsamarbeten Göteborg

Johan Börjesson
0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Kundsamarbeten Jönköping

Oscar Johansson
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Vi på Glory Days

Oscar Johansson
CEO & Content Strategist
0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

Anna Olsson
Agency Director, Stockholm
0704-94 56 29
anna@glorydays.se

Jennie Englesson
Agency Director, Göteborg
0705-73 43 15
jennie@glorydays.se

Johan Börjesson
Creative Director
0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Daniel Roos
New Business & Account Director
0739-06 18 44
daniel@glorydays.se

Johannes Stenson
Motion Editor
0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Josephine Ilola
Production Manager & Editor
0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Isak Sjöström
Motion Editor
0702-95 39 38
isak@glorydays.se

Ronja Willners
Art Director
0707-16 98 89
ronja@glorydays.se

Love Eneroth
Art Director
0736-48 75 69
love@glorydays.se

Marcela Elofsson (föräldraledig)
Digital Content Designer
0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Philip Lager
Motion Editor
0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Jacqueline Byrlén
Digital Editor & Social Media Manager
0706-00 90 89
jacqueline@glorydays.se

Andreas Paulsen Ernek
Head of Video Production
0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Goldie Lind
Account Manager
0704-19 14 76
goldie@glorydays.se

Niklas Simonsson
Editor
0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Pauline Wikman
Digital Content Designer
0735-21 80 99
pauline@glorydays.se

Pål Johansson
Project Manager & Editor
0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Moa Strand
Head of Growth
0723-16 19 39
moa@glorydays.se

Emmy Hedman 
Content Writer & SEO Specialist
0734-62 69 10
emmy@glorydays.se

Erik Lindahl
Art Director
0725-27 20 35
erik@glorydays.se

Sunniva Hovensjø
Art Director
0735-30 17 24
sunniva@glorydays.se

Pernilla Fransson (föräldraledig)
Production Manager
0736-56 39 44
pernilla@glorydays.se

Karin Nordström
Art Director
0702-92 37 50

Vera Schultz
Copywriter
0736-63 10 79
vera@glorydays.se

Sofie Lind
Art Director
0708-78 61 97
sofie@glorydays.se

Viktor Rödlix
Motion Editor
0767-68 90 92
viktor@glorydays.se

Alexandra Dejmendal Haglund
Production Manager
0706-97 21 42
alexandra@glorydays.se

Blanca Sjöstedt (föräldraledig)
Account Director
0736-67 97 96
blanca@glorydays.se

Hanna Willquist
Account Director
0720-14 09 88
hanna.willquist@glorydays.se

Erika Niegemann
Copywriter & Digital Content Designer
0793-13 21 02
erika.niegemann@glorydays.se

Frida Setterberg
Art Director
0707-61 61 81
frida.setterberg@glorydays.se

Tina Malmqvist
Production Manager
0702-96 00 34
tina@glorydays.se

Britt Birgersson
Content Manager
0722-07 82 32
britt@glorydays.se

Anna Thelning
Account Director
0732-54 02 42
anna.thelning@glorydays.se

Viktor

Viktor Johnsson
Growth Manager
0768-18 15 36
viktor.johnsson@glorydays.se

Följ (med) oss