Kontakta oss

LET’S TALK

Vi tycker det är kul när du hör av dig, så gör gärna det. Vi finns i Stockholm och Göteborg och nedan hittar du alla våra kontaktuppgifter.

New Business
Byråchef Göteborg
Vill du jobba hos oss?
Vi söker alltid efter nya stjärnor!
Se våra lediga tjänster.

VI PÅ GLORY DAYS

Jossan

Josephine Ilola

Digital Project Manager & Editor

0736-17 22 95
josephine@glorydays.se

Anders

Anders Neck

New Business Director

0760-17 66 86
anders@glorydays.se

Linnea

Linnea Lindblad

Editor & Photographer

0734-07 42 92
linnea@glorydays.se

Love

Love Eneroth

Art Director

0736-48 75 69
love@glorydays.se

Marcela

Marcela Elofsson

Digital Content Producer

0737-56 55 84
marcela@glorydays.se

Johan

Johan Börjesson

Creative Director

0702-20 81 10
johan@glorydays.se

Isak

Isak Wilkens

Art Director

0730-62 28 28
isak@glorydays.se

Ronja

Ronja Willners

Art Director

0707-16 98 89
ronja@glorydays.se

Johannes

Johannes Stenson

Motion Editor

0705-46 25 84
johannes@glorydays.se

Philip

Philip Lager

Motion Editor

0760-45 70 44
philip@glorydays.se

Helena

Helena Johnsson

Art Director

0704-98 94 58
helena@glorydays.se

Niklas

Niklas Simonsson

Editor

0702-70 39 36
niklas@glorydays.se

Pål

Pål Johansson

Project Manager & Editor

0701-58 58 39
pal@glorydays.se

Rebecka

Rebecka Banck

Editor

0707-31 13 97
rebecka@glorydays.se

Karro

Karolina Arenhäll

Digital Editor

0703-36 20 71
karolina@glorydays.se

Andreas

Andreas Paulsen Ernek

Digital Producer

0707-39 72 29
andreas@glorydays.se

Jessica

Jessica Widing De Los Santos

Digital Editor

0707-16 79 91
jessica@glorydays.se

Tomas

Tomas Borgå

Senior Editor

0733-304 305
tomas@glorydays.se

Marcus

Marcus Friberg

Art Director (föräldraledig)

0736-24 13 57
marcus@glorydays.se

Oscar

Oscar Johansson

CEO & Content Strategist

0702-02 36 67
oscar@glorydays.se

FÖLJ (MED) OSS

                      

Stockholm

Sveavägen 33
111 34 Stockholm

Telefon
08-533 308 50

Se karta

Göteborg

Norra Allégatan 1
413 01 Göteborg

Telefon
031-16 03 05

Se karta